31 Ekim 2016

Medical Park Hastanesi Aşırı İlgisiz!

Eşim 08/10/206 tarihinde Ankara Medical Park Hastanesi'nde doğum yaptı. Gece saat 3.00 civarında hastaneye gittik. Serviste boş oda olmadığı söylenerek bir müddet toplantı odasında bekletildik, sonrasında kendi doktorumuzun rahatsızlanması nedeniyle öğlen saat 11.45 civarında yönlendirdiği doktor tarafından doğum gerçekleştirildi. Sağlıklı bir kızımız oldu çok şükür. Doktorlardan hiçbir şikayetimiz yok. Bizimle ilgilendiler üzerlerine düşen her şeyi yaptılar. Çocuk doktorları da dahil. Ancak doğum sürecinde diğer hastane personelinin ilgisizliği noktasında sıkıntılar vardı.

Örneğin bir ara 3 saat odaya kimse gelmedi. Eşimin suyu gelmesi nedeniyle altındaki çarşafı 3-4 kez söylememiz üzerine ancak değiştirdiler. Yine doğum sonrası eşimin yemeğini defalarca söylememiz üzerine ancak gelebildi. 4130 TL doğum için ücret ödediğimiz bir hastanede bunları yaşamamız bizi hayal kırıklığına uğrattı.

Ziya 3.834 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi14 Kasım 2016

    Ankara Medicalpark Hastanesi olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hasta yakınının daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hasta yakınının tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak Başhekimliğimiz tarafından değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Benzer olumsuzlukların yaşanmaması için gerekli tedbirler alınarak hasta yakınına bilgi verilmiştir. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İletişim Birimi ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi04 Kasım 2016

    Ankara Medicalpark Hastanesi olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hasta yakınımızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hasta yakınının tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi başlatmış bulunuyoruz. Konunun detayları ile ilgili hasta yakınımız bilgilendirilmektedir. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İletişim Birimi ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön