23 Ocak 2014

Medical Park Hastanesi Anjiyo Olan Hastaya Tavan Arasında Hizmet Veriyor.

20.01.2014 tarihinde annemin kalp rahatsızlığı nedeni ile Samsun Atakum Medical Park Hastanesi'ne götürdük. Ertesi gün anjiyo yapıldı.Hastayı B5 diye tarif ettikleri gözlem odasına aldılar. Onlara göre orası gözlem odası ama orası tavan arasından ibaret 12-13 tane kadın-erkek hastanın beraber yatırıldığı bir yerdi. Sırası gelen herkesin önünde üzerini değiştirip ameliyata gitti.

Akşam bizimde sıramız geldi ve anjiyodan sonra tekrar bizi tavan arasına yerleştirdiler. Ben hasta hakları ile görüştüm ama kendilerinin yapabilecekleri bir şeyin olmadığını bütün odaların dolu olduğunu, bu durumun doktorlardan kaynaklandığını belirtti. Bende konuşa konuşa bir oda bulabildim. Sonuç:Paramızla tavan arasında yatırılacaktık.

Hikmet 1.321 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi25 Ocak 2014

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimizle değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Benzer olumsuzlukların yaşanmaması için gerekli tedbirler alınarak hastamıza bilgi verilmiştir. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön