25 Ocak 2016

Medical Park Hastanesi Acilde Haksız Yere Alınan Ücret!

22.01.2016 tarihinde gece 02:00 civarında İzmir Üniversitesi Medical Park Hastanesi'ne acilden giriş yaptık. Muayenem yapıldı ve serum verildi. Saat 03.00 civarında çıkış yaptık fakat hastaneden çıkış yaparken diğer sağlık hizmetleri adı altında fatura kesilerek bizden 40 TL aldılar.

Hangi hastane olursa olursa olsun acil servisten giriş yapıldığında hiçbir ücret alınmamaktadır. İnsanların zor anında yaptığınız bu ayıptır, alınan ücretin tarafıma iadesini istiyorum. Elimde fatura da bulunmaktadır.

Damla 1.212 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi25 Ocak 2016

    1. Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Özel hastanelerin yeşil alan kapsamındaki hastalardan muayene farkı alması yasal bir işlemdir. A Grubu özel hastane olan kurumumuz tarafından alınan farklar ve faturalama süreçleri ile ilgili olarak hastamız bilgilendirilmiştir. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İletişim Birimi ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön