Medical Park Hastanesi Acilde Fahiş Ücret Aldı.

Hilal T. |

Dün akşam şiddetli mide ağrısı için babamı Yenibosna Medical Park Hastanesi'nin aciline götürdük. Acil müsaade altına aldılar kan-idrar testi, ekg, tomogrofi, ultrason, akciğer-karaciğer tomografisi tüm testler yapıldı. Sonuçları beklerken danışmaya borcumuz var mı dedik ve bize 1700 TL borcunuz var dediler.

Babam bunun mümkün olmadığını, acile geldiğine borcu olmamışı gerektiği konusunda çıkısında aniden fikir değiştirdiler ve hiç bir ücret almadılar ama orada bunun bilinci de olmayan bir çok hasta var ve hepsinden ücret alıyorlar çok yazık. Hem devletten, hemde vatandaştan para alıyorlar ama bilinçli bir vatandaşa denk geldiklerinde ise 1700 tl'lık ücret birden sıfır oluyor. Çok yazık sağlıkta bile.

Etiketler :

Fiyat ve Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Mayıs
  12:20

  Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hasta yakınımızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz.

  Hasta yakınımızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Benzer olumsuzlukların yaşanmaması için gerekli tedbirler alınarak hasta yakınımıza bilgi verilmiştir.

  Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz.

  Sağlıklı günler dileriz