Medical Park Hastanesi Acil Servis Ticarethanesi!

Tugba E. |

İnsan sağlığından önce ticareti ilke edinmiş hastane adında ticarethane hakkında şikayette bulunacağım. Acil serviste kafalarına göre Acil statüsüne sokmayarak para almayı alışkanlık haline getirmiş ilgisiz suratsız doktorlar bu ticarethanenin yüz karası komisyoncuları herhalde!

Öyle ki evde nasıl canım sıkılıyordu kalkıp gece 01:00 de doktora muayene olayım diye gitmiş değildim lanet olası bu hastaneye. Kusmak ve ishal acil durum değil onlara göre! Zira ödeyeceğiniz meblağ serum ve tahlil 370 TL. Ve acil serviste bağırarak konuşan kahkaha atan tecrübesiz hemşireler cabası... Para iadesine gelince bahaneleri hazır...

Etiketler :

Acil Müdahale Personel Davranışı Fiyat ve Ücretlendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Tugba E.
  02 Ocak
  15:42

  İki defa arandım. Hastanelerinin prosedürlerinden bahsettiler. Durumumun gerçekten acil olup olmadığını araştıracaklardı, başhekimleriyle görüşüp bana mutlak dönüş yapacaklardı 18. gün geçti. Ben ödediğim ücretin üstüne soğuk suyumu içtim onlar haksız kazancın bedelini nasıl ödeyeceklerini düşünsünler... .

 • 16 Aralık
  15:57

  Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.

  Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi başlatmış bulunuyoruz. A Grubu özel hastane olan kurumumuz tarafından alınan farklar ile ilgili olarak hastamıza ön bilgilendirme yapılmıştır.

  Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İletişim Birimi ile irtibata geçebilirsiniz.

  Sağlıklı günler dileriz