13 Mayıs 2013

Medical Park Hastanesi Acil Müdahaleden 165.24 TL Aldı!

07.02.13 sabahında baş dönmesi, mide bulantısı, yoğun baş ağrısı çeken ve ayakta duramayan arkadaşımı acile götürdüm kendim de zorlanarak. Acil müdahalede serum takıldı, kan tahlili yapıldı. Acil doktoru ısrarla MR önerdi sadece, 165TLnin üzerine bir de MR fiyatını öğrendiğimde başka hastaneye gitmeye karar verdim.

Gittiğimiz hastanede de acil girişi yaptık, yine serum takıldı, ek olarak, idrar ve dışkı tahlili de yaptılar, acilde yatarken nörolog ziyarete geldi ve MR'ı hiçbir şekilde gerekli bulmadı. Sadece uzman doktor muayene farkı ödedik. Acil müdahaleden sadece Medical Park para aldı ve bana yazar kasa fişi verdiler. Haksız kazancınızdan vazgeçin,sizi ilgili her merciye şikayet edeceğim.

Lacin 417 Okunma

Cevaplar

  • Lacin23 Mayıs 2013

    Hastanın problemini biliyor musunuz? klişe cevaplar yazmayın. Bütün müdaheleler acilde yapıldı ve polikliniğe yönlendirilmedi, yalan beyanda bulunmayın ve acil doktorunuz Pratisyen Barış Seren MR önerdi!, sizden ayrılıp gittiğim Medicana hastanesindeki uzman nörolog kesinlikle önermedi ve gereksiz olduğunu belirtti. Bana yazarkasa fişi verdiniz diyorum, ayrıntılı fatura istiyorum, hizmet detay dökümü ve SUT kodları ve ödeme aldığınız tutarları detaylı istiyorum, sizi SGK'ya şikayet edeceğim.

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi18 Mayıs 2013

    Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız.. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimizle birlikte değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Hastamız acil servise başvurduğunda şikayetleri acil hekimi tarafından değerlendirilerek hayati risk teşkil etmediği (sağlık bakanlığı tarafından tanımlanan yeşil alan hastası olduğu) tespit edilmiş. Bunun üzerine hastamız ileri tetkikler için ilgili polikliniğe yönlendirilmiştir. Özel hastanelerin yeşil alan kapsamındaki hastalardan muayene farkı alması yasal bir işlemdir. Bu bilgiler hasta yakınımıza da iletilmiştir. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön