Medical Park Hastanesi Acil Hastaya Yer Bulamadı!

Aybars Y. |

Hastaneye erken doğum riski ile giren hastaya yatacak yer dahi bulunamadı , doktor kanaması olacak dese de yer bulamayacaklarını belirtip hastayı bir koltuğa sonrada alakasız bir bölümde küçük bir yatağa yerleştirmişlerdir.

35 dakika serum takılması beklenmiş ve yer temin edilmemiştir. Eğer erken doğum olursa oluşacak zararı yer olmadan nasıl düzeltebileceklerini düşünmektedirler? Medicalpark, Acil hastaya yer bulamayacak kadar aciz bir kurum olarak mı bilinmesi gereken bir kurumdur?

Etiketler :

Acil Müdahale Personel Davranışı

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 29 Kasım
  09:55

  Medicalpark Hastaneler Grubu olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hasta yakınımızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz.

  Hasta yakınımızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz. Acil hastaların gelmesi nedeni ile yatak bulunamamıştır. Hastamızın tüm tıbbi ihtiyaçları zamanında karşılanmıştır. Hasta ve hasta yakınımıza hastanede oldukları dönemde bilgilendirme yapılmıştır.

  Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İlişkileri Bölümü ile irtibata geçebilirsiniz.

  Sağlıklı günler dileriz