07 Eylül 2015

Medical Park Hastanesi 20 Dakikada Gelmeyen Acil Doktoru.

Bugün annemi acil bölümüne götürme gafletine düştük. Sizin Ankara-Batıkent hastanenizin acil bölümüne. Bence öyle bir bölüm yoktu ortada ne doktor vardı ne de ilgilenen. 20 dakika doktoru bekledik acil de. Sizin hastanenizde 20 dakika acilde doktorun lütfetmesini bekledik. Önce asistanı geldi doktor gerekli görülürse gelecekmiş 5 dakika da doktoru bekledik.

Sonra geldi yüzümüze bakmadan sizin durumunuz acillik değil dahiliyeye gidin dedi. Şaka gibi demi. Bir daha sizin adınızı duymak istemiyorum. Böyle çalışmaya devam ederseniz ben eminim ki yakında bakacak hasta bulamayacak batacaksınız. Siz böyle devam edin ki iyi hastane kötü hastane siz ayırt edilebilsin.

Hasan 1.485 Okunma

Cevaplar

  • Medical Park Hastanesi Temsilcisi19 Eylül 2015

    Sayın Hasan Bey, Ankara Medicalpark Hastanesi olarak öncelikle hastamıza geçmiş olsun dileklerimizi sunarız. Hastamızın daha kaliteli hizmet sunabilmek adına bizlere yol gösterici olan geri bildirimleri için kendisine teşekkür ederiz. Hastamızın tarafımıza iletmiş olduğu olumsuz görüşü ile ilgili olarak başhekimliğimizle değerlendirme sürecimizi tamamlamış bulunuyoruz.Başhekimliğimiz tarafından konu ile ilgili olarak Acil Servis Ekibi ile görüşülüp, gerekli uyarılarda bulunulmuştur. Benzer olumsuzlukların yaşanmaması için gerekli tedbirler alınmıştır. Hastanemizin her türlü hizmeti ile ilgili olarak Hasta İletişim Birimi ile irtibata geçebilirsiniz. Sağlıklı günler dileriz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön