Medica Derma'dan Elemanlarından Dolayı Şikayetçiyim

Hümeyra Hümeyra23 Ağustos 07:56

Geçen hafta benim randevum vardı. Tam 9'da 9 3 gece içeriye girdim. Sekreterlikte oturan kız telefonla görüştüğü için bir şey söyleyemedim. 2 dakika öyle geçti 9'u 5 gece beni seansı alacaklardı ora tanıdık gördüm. Onunla selamlaştı mıyım dedim sonra saatiniz doldu geç kaldığınız için sizi seansı alamayacağım dediler. 

O kadar terbiyesizlik nedir anlamıyorum Bir de odaların dolu olduğunu söylediler. Halbuki hiç kimse yoktu. Haftada iki gün seansa girmem gerekirken haftada bir gün seansla giriyorum. Hakkımı asla helal etmiyorum. Gebze'deki Medica Derma'ya.

 • - Görüntüleme
 • 2Yorum

Cevaplar

Medica Derma 24 Ağustos 09:16

Merhabalar, sayın Hümeyra K. öncelikle bizim için çok değerli olan geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Medica derma ailesi olarak şu anda 14 şube ile sizlere her zaman daha iyi hizmet sunabilmek için çalışıyoruz. Bu süreçte sizlerin geri bildirimi bizim atacağımız yeni adımlarda bize yol haritası olacağından emin olabilirsiniz. İlgili birimimiz sizinle iletişime geçecek ve gerekli süreçleri yönetecektir. Tekrar teşekkürler, güzel günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
 • Yorum yazabilmek için ya da .

 • profile-icon Pinar 24 Ağustos 12:38  

  Kapalı bayan sekreter galiba seansaa gittiğimde maskesiz giremezsiniz dedi tamam bir tane verin unutmuşum dedimbizde yok gidin alin dedi neyse eczaneden aldım bir tane geldim. Sizin neden maskeniz yok ben sizinle temas etmiyorum uzakta oturuyorum

  • 1Yorum
  Cevapları Gizle (1) arrow
  profile-icon Pinar 24 Ağustos 12:39  

  Maske takmasam da olur dedi beni maske için ta nereye yolladınız haklısınız dedim ama sizin maske takmamanız sizinle temasım yok değip aynı çatı altında olmamız ne kadar mantıklı o zaman dedim sizinle tartışamam sabah sabah dedi ben sok oldum

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler