Medica Derma'da Dövme Silme İşleminde Kolum Yandı!

Jülide Jülide25 Mayıs 00:11

Pandemi öncesi Soğanlık Medica Derma şubesinde dövme silme seansına gittim. 2 senedir dövmemi sildirmeye çalışıyorum. Bundan önce kolumu bir kez daha yakmışlardı yüksek volume girip fakat bu sefer 1800 hızla yüksek volume ile girip beyaz tenli olmama rağmen hala yüksek volume kaldırır bu dövme deyip atış yaptılar ve sonrada komplikasyon dediler. Ama kendi yönlendirdikleri cildiye doktoru yanık olduğunu söyledi, deri bütünlüğünü bozmuşlar ve şu an iz kaldı. Resmen derinin altındaki tabaka gözüküyordu çektiğim acı ızdırap ayrı bir olay. Ama normal bir şeymiş gibi karşılıyorlar. Corona yüzünden de bu in tedavisi olmadı çünkü cildiye doktoru da yoktu fakat ben merkeze gitsem dahi orada olan yetkili D** hanım yine komplikasyon olduğunu söyleyip suçu elemanlarına ve işletmesine değil kolu yanan mağdur tüketiciye yükleyecekler ama bu işin telafisi olmaz ise ben gerekli hukuki işlemleri başlatacağım. Resimleri de yüklüyorum bakabilirsiniz.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 2Yorum

Cevaplar

Medica Derma 25 Mayıs 12:36

Merhabalar, sayın Jülide Ö. öncelikle bizim için çok değerli olan geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Medica derma ailesi olarak şu anda 13 şube ile sizlere her zaman daha iyi hizmet sunabilmek için çalışıyoruz. Bu süreçte sizlerin geri bildirimi bizim atacağımız yeni adımlarda bize yol haritası olacağından emin olabilirsiniz. İlgili birimimiz sizinle iletişime geçecek ve gerekli süreçleri yönetecektir. Tekrar teşekkürler, güzel günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Funsel 10 Haziran 04:00  

    1.5 yıl önce medicaderma soganlikts d. Hanım ve ekibinin yüzünden Dermapen işleminde yüzüm yandı. Orada kaz gibi yolundum. Mantar kaptim. Yüzümü kurtarmakla hala ugrasiyrm. Bir blog açacağım bu bayan ve satış üslubu için çektiğimi bir ben bilirim

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler