sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Medica Derma Yanıltıldım Birde Üstüne Paramı Vermediler

Hümeyra Hümeyra02 Ekim 10:06

Ben bu firmadan diyetisyen ve bölgesel zayıflama paketi aldım bir de üstüne hiçbir e yaramayan dünya kadar pahalı krem sattılar zorla diyetisyen işi bıraktı benim seanslar yandı bölgesel zayıflama da kaba elemanlar yüzünden yarıda kaldı ben engelli bir bireyim yatmam ve kalkmam çok sıkıntı sırf benimle kişisel sorunu olduğu için orada çalışan eleman seansa almadı yattığım yerden çok zor kalktım firmanın sorumlusu S** hanım da konuyla ilgileneceğini söyledi bunun karşılığında bana özür olarak yarım saatlik soğuk Lipoliz hediye etti amma karşılığında kendi hazırladığı mesaj bu sitede yayınlamamı istedi ama ben kabul etmedim çünkü çıkarken sorun yaşadığım kızın aşağılar gibi gülmesi zoruma gitti bende para iadesi istedim kalan diyetisyen ve bölgesel haklarımı 89 lira imiş ama alırken dünya kadar para alıyorlar.

empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

Medica Derma 02 Ekim 10:12

Merhabalar, sayın İnci Hümeyra K. öncelikle bizim için çok değerli olan geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Medica derma ailesi olarak şu anda 14 şube ile sizlere her zaman daha iyi hizmet sunabilmek için çalışıyoruz. Bu süreçte sizlerin geri bildirimi bizim atacağımız yeni adımlarda bize yol haritası olacağından emin olabilirsiniz. İlgili birimimiz sizinle iletişime geçecek ve gerekli süreçleri yönetecektir. Tekrar teşekkürler, güzel günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Mahmut 1 hafta önce  

    Bende ücret iadesiyle ilgili sorun yaşıyorum. Hediye ettikleri ürünlerin bedelini epilasyon paketinden düşmeye çalışıyorlar. Hep Tüketici Mahkemesi'ne gidebilirz ki ben gideceğim.

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler