sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Medica Derma Kurumu İtibarsız Hale Getiren Çalışanlar!

Neslihan Neslihan20 Haziran 2019 12:22

Firmaya epilasyon için kayıt yaptırmıştım. (Sultanbeyli şube) Epilasyon için randevu almanız gerekirse bir ay ya da bir buçuk ay önceden regl döneminizi ayarlayıp randevu almanız gerekir. Bir ay sonra herhangi bir iniz çıkarsa tekrar aynı süreçte ertelemeniz gerekir. Şanslı gününüze denk gelir randevu bulursanız bir ay önceden aldığınız randevu için tam 45 dakika 1 saat gibi de orada zaman kaybınız olacak hazırlıklı olun. Bekleyeceksiniz. Sonra seans başladı tamam derken size tüy döneminiz değil çok kısa ya da çok uzun deyip göndermeye çalışacaklar. Arkadaşlar bunu ben bireysel değerlendirip yazmıyorum arkadaşımla kayıt yaptırmıştım ikimizde bu sorunları yaşadık.

Bu kadar şikayetçi olduğum firmaya bir gaf yapıp cilt bakım içinde kayıt yaptırdım. İlk seans bana 500 den başlayarak ürün satmaya çalıştılar seansa 3 kişi girdi. İlk buhar için bir arkadaş girdi. Sonra E*** hanım girdi arkadaşı geldiği için seansı yarıda bıraktı L**** diye bir bayan devam etti. Bana ürün satamayınca aşağılarcasına konuşmak isteme üslupsuz bir tavır. Hemen şikayet edecektim ama ilk şubeyle çözmek istedim. Şubeye gittiğimde E***** hanım orada olmasına rağmen bura değil dedirtti kendi için gitmeden önce arayıp teyit almama rağmen yok dediler ben biraz ısrarcı oldum aradım sizi falan diye E***** hanım karanlık bir odadan çıkı verdi. İkinci seansımda da cildim tahriş oldu çene kısmı işlerinde bu kadar uzmanlar cilt bakım için gittiğim yerden cilt problemi yaşayarak döndüm. Üçüncü seans için randevu aldım. Para verdim inat ettim hizmet alacağım diye beni randevu hatırlatması için aramadılar mesaj atmadılar canları isterse ararlar istemezlerse aramazlar. Kurumsal gibi görünüyor baktığınızda ama bu tutarsızlıkla hareket edecek kıvamda çalışanları var.

Az önce beni Maltepe şubeden ödeme için aradılar, aradıkları yer Maltepe şubenin numarası değildi. Maltepe şubede E*** hanım diye bir bayan benden vermedikleri hizmetin kalan ödemesini istiyor. Beni arayan bayanın Sultanbeyli şubeden olduğunu düşünüyorum. Durumu düzeltme gibi bir yaklaşımları olmazsa kurumla durumu çözemezsem avukat yakınlarımla görüşüp firmayı dava edeceğim. Yaşadıklarımı anlatırken eksik anlatmış olabilirim fazlası yok.

empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Neslihan 07 Ağustos 2019 16:36

Arkadaşlar durumu bildirmek isterim ki ilgili birim hala iletişime geçmedi. Yapıcı bir tavır da sergilemiyorlar. Tercih edeceğiniz kurum budur iyi düşünün derim.

Medica Derma 01 Temmuz 2019 17:52

Merhabalar, sayın NESLİHAN ZİLE öncelikle bizim için çok değerli olan geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Medica derma ailesi olarak şu anda 13 şube ile sizlere her zaman daha iyi hizmet sunabilmek için çalışıyoruz. Bu süreçte sizlerin geri bildirimi bizim atacağımız yeni adımlarda bize yol haritası olacağından emin olabilirsiniz. İlgili birimimiz sizinle iletişime geçecek ve gerekli süreçleri yönetecektir. Tekrar teşekkürler, güzel günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler