Medica Derma İğneli Epilasyon Yapan Kişi Büyüteç Kullanmıyor

Kübra Kübra01 Eylül 02:24

Medica Derma Kadıköy şubesindeki iğneli epilasyon yapan hanımefendi büyüteç kullanmıyor kıl köklerini gözleri ile nasıl gördüğünü o kadar merak ediyorum ki acaba ben mi bilmiyorum bu i normalde büyüteç kullanılması gerekmiyor mu? Çenem erkek sakalına döndü eliyle çektiği için hepsini yara oldu yara sorun değil ben takıntılı değilim o konularda ama kendisini uyanırsanız sevinirim büyüteç kullansın büyüteç kullanmadan göremez kıl köklerini insanlara zarar verir.

  • - Görüntüleme
  • 1Destekçi
  • 1Yorum

Cevaplar

Medica Derma 04 Eylül 18:18

Merhabalar, sayın Kübra Ö. öncelikle bizim için çok değerli olan geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Medica derma ailesi olarak şu anda 14 şube ile sizlere her zaman daha iyi hizmet sunabilmek için çalışıyoruz. Bu süreçte sizlerin geri bildirimi bizim atacağımız yeni adımlarda bize yol haritası olacağından emin olabilirsiniz. İlgili birimimiz sizinle iletişime geçecek ve gerekli süreçleri yönetecektir. Tekrar teşekkürler, güzel günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

  • profile-icon Selin 3 hafta önce  

    İyi günler bende iğneli epilasyona yeni başladım benim gittiğim yer Güzellik merkezi Bana epilasyon yapan abla Büyüteç kullanarak yapıyor çünkü kıl köklerini görmek için benim bile göremediğim kıl köklerini büyüteç sayesinde görüyor diğer türlü imkan