sta-1-hoverYetersiz Çözüm

Medica Derma Hizmetinden Memnun Kalmadım

Aslı Aslı01 Temmuz 2019 09:34

Kayıt yaptırmaya gittiğimizde çok ilgili davrandılar ama hizmete gelince aynı ilgiyi maalesef göremedik. Seanslar sırasında sürekli yeni ürünler satmaya çalışıyorlar yok acı çektirmeyen krem, yok nemlendirici krem, yok yaşlandırma karşıtı krem neler neler. Seanslar çok can yakıcı olduğu için uyuşturucu kremi aldım ama hiçbir faydasını görmedim Gelelim seansların etkisine evet bazı tüylerimde incelme oldu ama hiç tüylenme olmayan yerlerimde tüy çıkmaya başladı. Hiç memnun kalmadım daha seanslarım bitmedi ama son 2 seansım kaldığı halde pek etkili olmadı. Bu durumu söylediğimde ise hiç tatmin edici cevaplar almadım. Aksine danışmada ki çalışanlar çok ilgisiz hepsi için kastetmiyorum ama ben öyle bir şey görmedim. Şikayetimizi söyleyincede durumu sadece benden kaynaklı göstermeye bayılıyorlar. Kesinlikle vasat altı bir yer.

  • - Görüntüleme
empty-star empty-star empty-star empty-star empty-star
0/5

Cevaplar

profile-icon Aslı 20 Temmuz 2019 14:46

Şube müdürünüzün benimle bu şikayeti yazdığım ilk gün konuşması dışında tarafıma hiçbir geri dönüş sağlanmadı. Hayır sadece hizmet kalitesizliğiniz için bir özür bekliyorum o kadar

Medica Derma 01 Temmuz 2019 17:51

Merhabalar, sayın ASLI KILIÇASLAN öncelikle bizim için çok değerli olan geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Medica derma ailesi olarak şu anda 13 şube ile sizlere her zaman daha iyi hizmet sunabilmek için çalışıyoruz. Bu süreçte sizlerin geri bildirimi bizim atacağımız yeni adımlarda bize yol haritası olacağından emin olabilirsiniz. İlgili birimimiz sizinle iletişime geçecek ve gerekli süreçleri yönetecektir. Tekrar teşekkürler, güzel günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler