Medica Derma 6 Seans 6 Kontrolün 2 Kontrolü Yok Oldu!

Aylin Aylin19 Eylül 22:21

Yalnızca beni değil firmadan tüm hizmet alanları ilgilendiren bir konu. Yüz ve vücut için alınmış ayrı 2 paketim var. Her ikisi de 6 seans 6 kontrol. Kendi im gereği her şeyi tarihi ile not etme gibi bir alışkanlığım var, ve iyiki de varmış. Tek tek yüz ve vücut için aldığım tüm seans ve kontrolleri tarihleri ile not aldım. Ancak bu yeterli değilmiş keşke karşılıklı aldım verdim imza prosedürü talep etseymişim. Vücut paketinde sorun yaşadık. Bana son işlemim olduğunu söylediler oysaki daha 2 seansım var olarak gözüküyor benim kayıtlarımda, neyse itiraz ettim inceleyip döneceğiz dediler kendi kayıtlarını döndüler... İnceledim ve ben şok. Buraya dikkat açıklama akıllara zarar!

27.03.2020 tarihinde kontrol hizmeti almışım. Oysaki pandemi nedeni ile 20 Mart 10 Nisan tarihleri arası kapalıydılar. Görsellerle yanıt verdim kapalıyken bana nasıl hizmet verdiniz diye? Hop bu sefer yeni bir açıklama kontrol süresi maksimum 18 gün otomatik silindi diye. Oysa ki diğer seans ve kontrollerin arası 52 gün olan bile var :) eeee diğeri dedim diğer bir kontrolümde yok ortada kendi gönderdiğiniz listede de yok 5. Seans tarihini yazmışsınız kontrol tarihi yok bir anda 6. Seansa geçmişsiniz diyorum yok cevap yok muhatap yok tarih yok. Neyse i... Bey aradım yetkili diye dinlemiyor biliyor aynı anda konuşuyoruz incelemiyor ki olayı çözümlesin. Kendi listelerini dahi 5 dakika zahmet edip incelese zaten ortada hizmet verilmediği bir işlemin arada kaynadığı ama nerede bu kurumsal görünümdeki firmada müşteri memnuniyeti... Yasal haklarıma başvuracağımı söyledim tabii ki dedi bizden de tarihleri isterler göndeririz dedi göndersinler bakalım gönderdikleri tüm tarihlerin kamera kayıtlarını tek tek sunacaklar artık. Allah'tan hastane içinde de şube kamera kayıtları sıkıntı olmaz. En son dedim ki bunu diğer sizden hizmet alan insanlara duyurmak benim insanlık görevim bilmeden eksik hizmet alabilirler not almasaydım bende bilmeyecektim. Cevap yine çok yaratıcı. Başkaları sizi ilgilendirmez kendi sorununuz için yasal haklarınıza başvurun gerekli yanıtı veririz. Herkes bizden çok memnun diyen i... Bey sanki ben sorunluymuşum gibi lanse etmeye çalışınca bu yorumunuzdan sonra bir baktım Şikayet Var'a çok memnun herkes. 

Cevaplar

Medica Derma 1 ay önce

Merhabalar, sayın Aylin Ç. öncelikle bizim için çok değerli olan geri bildiriminiz için teşekkür ederiz. Medica derma ailesi olarak şu anda 14 şube ile sizlere her zaman daha iyi hizmet sunabilmek için çalışıyoruz. Bu süreçte sizlerin geri bildirimi bizim atacağımız yeni adımlarda bize yol haritası olacağından emin olabilirsiniz. İlgili birimimiz sizinle iletişime geçecek ve gerekli süreçleri yönetecektir. Tekrar teşekkürler, güzel günler dileriz.

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler