Media Markt'ten Aldığım Ürün 5. Defa Servise Gitti.

Beyazıt K. |

İyi günler Ankara Batıpark Media Markt'a göndermiş olduğum 358**802 no'lu Samsung Galaxy s4 cihazım 4. defa servise göndermeme rağmen yazılım yüklemesi yapılarak Ankara Batıpark Media Markt gönderilmiştir. İnternetten takip ettiğim kadarıyla tüketiciler hep aynı sorunları yaşamakta.

Ürün aynı arızadan 4.defa servise gitmesine rağmen sadece yazılım yüklemesi yaparak hata giderildi denilerek tüketici kandırıyor. Ürün tekrar Media Markt Batıpark tarafından iade ve değişim yapılmayarak aynı hatalardan dolayı 5. defa servise gönderildi. Bu durumda lütfen gereken ciddiyeti gösterelim. Ürün iadesi yada değişimini talep ediyorum.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Ürün Kalitesi

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Beyazıt K.
  11 Mayıs
  15:04

  Şikayetim ile ilgili görüşmelerde Mediamarkt tarafından olumlu karşılanmama rağmen sonuca ulaşılamamıştır.Samsung çağrı merkezi ile görüşme sağlanarak gerekli işlemlerin yapılması için gereken bilgi verildiği halde Samsung üzerine düşeni yapmamaktadır.Mediamarkt aracı kurum olduğunu Samsung ise sanki telefonu ithalatını yapan kurum olmadığını savunan bir tutum sergiliyor.Bu durumda mağdur olan yine tüketicidir.Değişim ve iade için yapılan her konuşmada bir adım ilerlediğimizi söyleyemem.Saygılar.

 • 06 Mayıs
  10:33

  Sayın Yetkili,

  Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır.

  Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.


  Saygılarımızla.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri
  Tel.: +90 0 850 222 1 500
  Fax: +90 0 850 221 0 050
  Email: musteri.hizmetleri@media-saturn.com
  Internet: www.mediamarkt.com.tr
  Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00