Media Markt'tan Siparişim Gelmedi!

Onur Y. |

Media Mark'ten 22 Ekim 2013 tarihinde online vermiş olduğum Logitech F710 Kablosuz Gamepad siparişi halen tarafıma ulaşmamıştır. Çağrı merkezini her aradığımda yetkili konu ile ilgili bana geri dönüş olacağını bildirmekte ancak tarafıma geri dönüş olmamaktadır. Ekranda yazan sözleşmede ürünün 5 iş günü içerisinde tarafıma gönderileceği yazmaktaydı.

Konu ile ilgili Çağrı merkezine yaklaşık 5 kez şikayet oluşturdum, her defasında yetkililer tarafından aranacağım belirtildi fakat ne mail yolu ile ne de telefon aracılığı ile tarafıma hiçbir geri dönüş alamamaktayım. Bir oyun konsolunun sevkiyatını 1 aydan beri alıcıya teslim edilememesini anlayamıyorum. Hakem Heyetine firma hakkında başvuracağım.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme Online Teslimat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Kasım
  12:21

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır.

  Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet ve taleplerinizi www.mediamarkt.com.tr sitesinde yer alan ‘İletişim Bilgileri’ linkinden ya da 0850 222 1 500 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri
  Tel.: +90 0 850 222 1 500
  Fax: +90 0 850 221 0 050
  Email: musteri.hizmetleri@mediamarkt.com.tr
  Internet: www.mediamarkt.com.tr
  Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00