Media Markt'tan Gelmeyen Telefon!

Mehmet S. |

Kentpark mağazasından almış olduğum HTC marka telefonumda garanti süresi içinde sorun oluştu. Garanti kapsamında onarımı için Kentpark şubesine telefonu 2014 yılı haziran başında teslim ettim (şube personeliniz evrakımı yırttığı için tam gün veremiyorum). 30 haziran da cihaz servisten geldi sms i ile birlikte cihazı almaya gittim.

Fakat şubeniz satış yaparken imei numarasını faturaya yazmadığı için servis cihaza hiçbir işlem yapmadan geri yollamış. Faturayı elle düzeltip cihazı 30 haziranda tekrar yolladılar. Şubenize, 0850'li müşteri iletişim hattınıza defalarca sormama rağmen cihazım 50 gündür niye verilmiyor cevap veren yok. Yedek cihaz veren yok. Sattık üstüne yattık zihniyeti yakışmıyor.

Etiketler :

Garanti Kapsam Yetkili Ser. Yönlendirme Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Temmuz
  11:34

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır.

  Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet ve taleplerinizi www.mediamarkt.com.tr sitesinde yer alan ‘İletişim Bilgileri’ linkinden ya da 0850 222 1 500 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri
  Tel.: +90 0 850 222 1 500
  Fax: +90 0 850 221 0 050
  Email: musteri.hizmetleri@mediamarkt.com.tr
  Internet: www.mediamarkt.com.tr