Media Markt'tan Aldığım Üründen Memnun Kalmadım.

selenyıldız |

12-04-14 günü maalesef ki Media Markt denilen teknoloji mağazasından King çok amaçlı doğrayıcı'yı 'satış danışmanının yönlendirmesiyle' satın aldım. Fakat ürünü eve götürüp kullandığımda kutusunun üzerinde resmedilen doğranmış sebzelerle benim aleti kullanıp elde ettiğim doğranmış sebze şeklinin uzaktan yakından alakası olmadığını gördüm.

Sebzeleri istediğim şekilde doğrayamadığım gibi malzemelerimde kullanılamayacak kadar kötü duruma geldiği için ürünü geri iade etmeye karar verdim. Daha çok yeni olan ürünüm için Media Markt sözde müşteri hizmetlerini aradım. Fakat bin bir türlü bahaneyle etmeyeceklerini söylediler. Media Markt müşteri memnuniyeti sıfırdır. Bu işin peşini bırakmayacağım.

Etiketler :

Ürün İade Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Nisan
  15:35

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır.

  Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet ve taleplerinizi www.mediamarkt.com.tr sitesinde yer alan ‘İletişim Bilgileri’ linkinden ya da 0850 222 1 500 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri
  Tel.: +90 0 850 222 1 500
  Fax: +90 0 850 221 0 050
  Email: musteri.hizmetleri@mediamarkt.com.tr
  Internet: www.mediamarkt.com.tr
  Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00