Media Markt'tan Aldığım Üründe Ölü Pixel Mevcut!

Koray K. |

10.10.13 tarihinde Optimum 'dan Macbook Pro aldım. Ekranda siyah ekranda ışık süzmeleri ve ölü pixel vardı. Media Markt'a gittim sıkıntımı anlattım. Bilkom Servisine gidip ekranın sıkıntılı olduğuna dair rapor alırsanız değişimi yaparız dediler fakat araya bayram girdiği için heryer kapalıydı.

Bayramdan sonra Bilkom Ankara servisine Macbook'u götürdüm. Servis raporu : Ekranda ölü pixel tespit edildi. Ekran değişimi uygundur. Kullanıcı talebi üzerine cihaz arıza raporu ile beraber teslim edilmiştir.

Media Markt'a cihazı servis raporuyla götürdüm ve cihaz değişimini istedim. Servis raporunda cihaz değişimi uygundur yazması gerektiğini değişim yapamayacaklarını söylediler. Satın alalı 5 iş günü oldu.

Etiketler :

Ürün Değişim Yetkili Ser. Yönlendirme Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 22 Ekim
  17:21

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır.

  Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet ve taleplerinizi www.mediamarkt.com.tr sitesinde yer alan ‘İletişim Bilgileri’ linkinden ya da 0850 222 1 500 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri
  Tel.: +90 0 850 222 1 500
  Fax: +90 0 850 221 0 050
  Email: musteri.hizmetleri@mediamarkt.com.tr
  Internet: www.mediamarkt.com.tr
  Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00