Media Markt'tan Aldığım Telefonun Şebekesi Sorunlu.

Turgay A. |

Ben Göztepe Optimum Media Markt'ten htc one s cep telefonu aldım. Telefonu kullanırken gördüm ki şebekesi çekmiyor. Tekrar açıp - kapattığımda bu işleme birkaç kez denediğimde değişen bir şey olmadı. Aradım servisi ve servise gönderilmesi gerektiğini söylediler. Telefonu servise gönderdim.

10 gün sonra kargodan elime ulaştı hemen hattı takıp denediğimde şebekenin gidip geldiğini, randımanlı çalışmadığını gördüm. Tekrardan servise gönderdim telefonun şebekesi yok ne arama yapabiliyorum ne de internete girebiliyorum diye. Bir hafta sonra tekrar telefon elime ulaştı ve telefonu kullanmaya devam ettiğimde şebekenin gidip geldiğini arızanın giderilmediğini gördüm. Paramın iadesini istiyorum.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Ocak
  16:06

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır.

  Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet ve taleplerinizi www.mediamarkt.com.tr sitesinde yer alan ‘İletişim Bilgileri’ linkinden ya da 0850 222 1 500 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri
  Tel.: +90 0 850 222 1 500
  Fax: +90 0 850 221 0 050
  Email: musteri.hizmetleri@mediamarkt.com.tr
  Internet: www.mediamarkt.com.tr
  Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00