Media Markt'tan Aldığım Telefonun Kasası Çatladı.

İbrahim U. |

Media Markt'tan Samsung s3 marka ve model cep telefonu satın aldım ve ekstra 134.00 tl ödeyerek yine aynı mağazadan koruma paketi satın aldım. Cep telefonumun kasası çatladı ayrıca telefonum düştü ve ekranı çatladı. Telefonumu Media Markt'a götürdüm garanti ötesi koruma paketinden yaptırmak istedim. Telefonumu perte ayırdıklarını ve faturanın %60 bedelini tekrar iade edeceklerini belirttiler.

Telefonumun hiçbir elektronik arızası yoktu sadece ekran ve kasa değişecekti. Samsung s3 model ürünün malzeme temini yapılamadığını, bana kimse anlatamaz lütfen telefonumun onarımını yapın.(iade bedelini bana taksit olarak ödedikleri için yeni bir cep telefonuda alamıyorum) lütfen mağduriyetimi giderin.

Etiketler :

Garanti Kapsam Ek Garanti Yetkili Ser. Yönlendirme Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 19 Şubat
  10:59

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır.

  Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet ve taleplerinizi www.mediamarkt.com.tr sitesinde yer alan ‘İletişim Bilgileri’ linkinden ya da 0850 222 1 500 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri
  Tel.: +90 0 850 222 1 500
  Fax: +90 0 850 221 0 050
  Email: musteri.hizmetleri@mediamarkt.com.tr
  Internet: www.mediamarkt.com.tr
  Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00