Media Markt'tan Aldığım Telefon Bozuk Çıktı!

Neslihan Ç. |

İzmir'deki mağazadan iPhone5s aldıktan bir iki gün sonra Antalya'ya geldiğimde telefonumun ön kamerasının arızalı olduğunu farkettim. Antalya'daki şubeye gittim. Cihazın kurulumunu yaptığım için, değiştiremeyeceklerini ve servise gideceğini ve oradaki yetkililerin sorunun benden kaynaklanıp kaynaklanmadığına karar verdikten sonra bana yenisini vereceklerini, bu sürecin de (Teleservice gibi sorunlu bir firmayla çalıştıkları için) 2 ayı bulabileceğini söylediler (kurulum yapılmadan telin özelliklerine bakmam). 15 gün oldu vereli, internetten telefonumun nerede olduğunun takibini bile yapamıyorum. Ben milyarlar ödeyip aylarca telefonsuz kalmak zorunda mıyım? Bu nasıl bir hizmet? Telefonum nerede onu bile bilmiyorum.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Kusurlu-Arızalı Ürün

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 06 Ocak
  13:04

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır.

  Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet ve taleplerinizi www.mediamarkt.com.tr sitesinde yer alan ‘İletişim Bilgileri’ linkinden ya da 0850 222 1 500 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri
  Tel.: +90 0 850 222 1 500
  Fax: +90 0 850 221 0 050
  Email: musteri.hizmetleri@mediamarkt.com.tr
  Internet: www.mediamarkt.com.tr
  Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00