Media Markt'tan Aldığım Süpürge Arızalandı!

Atila İ. |

02.04.2012 tarihinde aldığım AEG marka elektrik süpürgesi yaklaşık bir hafta önce arızalandı. Ürünü aldığım mağazaya götürdüm ve bana beş gün sonra telefonuma mesajla bilgi geldi, bende müşteri hizmetlerine gittim. Oradaki görevli arkadaş bana servis raporu yazılı bir evrak verdi bu evrakta ürünün kablosunun arızalı olduğunu ve bununda kullanıcı hatasından kaynaklandığını belirtmişler.

Ürünü kullanırken (kablosu makaralı sistemle otomatik olarak düğmesine basınca kabloyu kendisi toparlıyor) kablosunu elimizle çıkartıp fişi prize takıyoruz. Ürünü sadece temizlik amaçlı kullandık kablosunu çeki halatı olarak kullanmadık. Servisteki görevliler kullanıcı hatası deyip işin içinden çıkıyorlar.

Etiketler :

Yetkili Ser. Yönlendirme Ürün Kalitesi

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Aralık
  10:20

  Sayın Yetkili,

  İletmiş olduğunuz bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır.

  Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş en kısa sürede gerçekleştirilecektir.

  Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz.

  Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet ve taleplerinizi www.mediamarkt.com.tr sitesinde yer alan ‘İletişim Bilgileri’ linkinden ya da 0850 222 1 500 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri
  Tel.: +90 0 850 222 1 500
  Fax: +90 0 850 221 0 050
  Email: musteri.hizmetleri@mediamarkt.com.tr
  Internet: www.mediamarkt.com.tr
  Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00