Media Markt'tan Aldığım Lenovo Laptop 3 Kez Bozuldu.

Nesrin H. |

Aralık 2015'de Media Markt'tan aldığım laptopu neredeyse hiç kullanamadım aldıktan 3-4 ay sonra bozuldu. Media Markt'a götürdüm içindeki tüm bilgilerim silindi. Bir ay sonra internete bağlanmaz oldu tekrar Media Markt'a götürdüm bu sefer tamam oldu artık bozulmaz derken 1 ay önce kendiliğinden kapandı her seferinde iade veya değişim istedim kabul edilmedi ki kullanıcı hatası da değil. Tez yapıyorum ve bu sebeple tezim 2 kez silindi her şeyi baştan almak zorunda kaldım.

Media Markt "bu konuda sorumluluk kabul etmediğini ve sorumlu firma ile görüşmemiz gerektiğini, kendilerinin sadece aracılık ettiklerini" belirttiler. Mümkünse bu hatanın düzeltilmesini, yeni laptop verilmesini veya ürünün geri alınmasını istiyorum.

Etiketler :

Ürün İade Ek Garanti

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Ekim
  13:32

  Değerli Müşterimiz;

  Elektronik ürünlerde arıza tespit edilmesi halinde öncelikle teknik servise başvurmanız gerekmektedir. Üründe üretim hatası olması halinde mağaza iade / değişim sağlamakla mükelleftir. Teknik servisin vereceği rapora göre iade / değişim talebinde bulunabilirsiniz.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • 06 Ekim
  12:13

  Değerli Müşterimiz,

  Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz.

  Saygılarımızla,

  Media Markt Müşteri Hizmetleri