Media Markt'tan Aldığım Dell Bilgisayar 4 Defa Servise Gitti.

İsmail V. |

Bilgisayarımı 3 defa aynı hatadan olmak üzere 4 defa servise gönderdim. Son 3 defada ise cihazı teslim bile almadan geri verdim. Çok mağdur edildim. Ürün değişimi veya iade talebinde bulundum ama dikkate bile almadılar. Yasal olarak aynı hatadan 3 defa onarıma giden cihazın değişimi talep edilebilir, kaldı ki ben teslim almadan direkt onarıma gönderdim. Ayrıca cihazdaki hata ben cihazı servise ilk göndermemde meydana geldi. Yani arızanın sebebi servis ve bunun cezasını ben çektim. Cihazımın onarımını istemiyorum. Değişim veya iade istiyorum. Lütfen gereken yapılsın artık!

Etiketler :

Ürün Değişim Ürün İade Yetkili Ser. Yönlendirme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 18 Kasım
  12:32

  Sayın İsmail Vas,

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi arttırmamız açsından önem taşmaktadır. Geri bildirimiz için teşekkür ederiz.
  MediaMarkt Destek Ekibi
  Çağrı Merkezi : 0850 222 1 500

 • İsmail V.
  28 Ekim
  16:03

  İsmail VAS olacak ne örsü

 • 26 Ekim
  18:42

  Merhaba İsmail Örs;
  Yaşamış olduğunuz durum nedeni ile üzgünüz.

  Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız.

  Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza bilgilendirme de bulunmak için aramış fakat size ulaşım sağlanamamıştır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili bize http://www.mediamarkt.com/destek-merkezi/soru-cevap linkinden, 08502221500 numaralı mediamarkt.com Müşteri Hizmetlerimizden de ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

  mediamarkt.com Müşteri Hizmetleri