22 Ocak 2014

Media Markt'ın Hatalı İşçiliği!

Beylikdüzü Media Markt mağazasından telefon alırken, telefonun kurulumu + sim kartın kesilmesi + ekran filmi takılması işlemlerinin 30 TL karşılığında yapıldığı ve isteyip istemediğim soruldu, kurulum ve ekran filmi işlerini kendim de yapabilecek olmama rağmen sim kartın kesilmesi gerektiğinden satın aldım, eve gittiğimde, ekranın 4 kenarında da yapışmamış ve yapıştırmaya çalışmama rağmen yapıştıramadığım alanlar olduğunu gördüm.

İnternet sitesinden şikayetimi ilettim, gelen cevap şu oldu; "Mağazamıza gelirseniz yardımcı olunacaktır." Bana diyorlar ki, işini gücünü bırakıp, kilometrelerce yol kat edip buraya gelirsen yardımcı olacağız.

Bunun yerine, size bir ekran filmi gönderelim denemez miydi?

Ümit 84 Okunma

Cevaplar

  • Media Markt Temsilcisi22 Ocak 2014

    Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet ve taleplerinizi www.mediamarkt.com.tr sitesinde yer alan ‘İletişim Bilgileri’ linkinden ya da 0850 222 1 500 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Media Markt Müşteri Hizmetleri Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön