Media Markt'ın Bilgilendirme Hatası!

Özlem G. |

29.02.2016 tarihinde Luxell lx419 set üstü ocak aldım. Başlıkta Luxell lx419 4 Gözü Gazlı Doğalgaz Set üstü Ocak Beyaz yazmasına rağmen, içeriğinde LPG yazdığını gördüm. Konuyla ilgili net bir bilgi almak için müşteri hizmetlerini aradım bu karışıklıktan ötürü. Luxell yetkili servis numarasını verdiler. Oradakilerde ürünü göremedikleri için LPG'mi Doğalgaz'mı olduğunu söyleyemeyeceklerini bildirdi.

Tekrar Media Markt'ı aradım, teknik kayıt açtığını, dönüş yapacaklarını belirtti. Hemen yanıtlanabilecek bir soru olduğunu, ürünün kargoda olduğunu eğer LPG ise iade edeceğimizi söylememe rağmen konu hakkında size dönüş yapacaklar dendi. Bir ürünün LPG'mi doğalgaz mı olduğunu öğrenemiyorsunuz. Ürün alırken iki farklı özelliğin aynı anda sunulmuş olması Media Markt'a yakışmadı hiç. Hele hele de anında yanıt verilememesi...

Etiketler :

Yanlış Ürün Teslimi Personel Yanlış/Eksik Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Mart
  15:40

  Sayın Gündoğdu;

  Şikayetiniz ilgili departmanlarımıza iletilmiştir. Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza arama yaparak bilgilendirme sağlamıştır.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • 02 Mart
  13:35

  Sayın Gündoğdu;

  Talebiniz 1204063 numarası ile kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir.

  08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz.

  Media Markt Müşteri Hizmetleri