Media Markt'dan Alınan Lenovo İdeapad 510

Alihan B. |

27.08.2016 Lenovo bilgisayar aldım. Media Markt'dan aldığım gibi evde kendim kurulum yaptım fakat kurum yaptıktan sonra 1 ölü piksel gördüm ve 2 gün sonra Media Markt'a getirdim. Ardından oradaki Media Markt temsilcileriyle tartıştım. Tartışma sonucu bana Lenovo garantiye getirip öyle değişim yapabiliriz dediler ve bir karar sonucu garantiye gönderdim. Fakat benim canımı çok sıktı bu olay. Çünkü bana ayıp mal sattılar ve bunu kabullenmem mümkün değil. Ayrıca garantiye gönderdim ve bu bayramdan sonraki gün üniversiteye gideceğimden ve bu nedenle yerimde değişeceğinden benim elime gelmesinden umudum yok. Kısacası yeni ürün aldım fakat ürünüm bozuk çıkıp üniversitede 1-2 hafta kullanabilme umudumu kırıyor ve bu da zoruma gidiyor. Ayrıca bozuk mal satıyor oda zoruma gidiyor. Ürün değişimi yapılmazsa paramı geri verin ve de hızlı geri dönüş yapılsın.

Etiketler :

Yetkili Servis Ürün İade

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 02 Eylül
  12:13

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi sikayetvar.com platformundan bizimle paylaştığınız için teşekkür ederiz. Konuyla ilgili müşterimize email yolu ile geri dönüş yapılmıştır. Lenovo’yu seçtiğiniz için teşekkür eder, iyi günler dileriz.

  Saygılarımla,
  Lenovo Türkiye

 • 01 Eylül
  14:57

  Sayın müşterimiz,

  Lenovo ürün ve hizmetleriyle ilgili deneyimlerinizi ve görüşlerinizi paylaştığınız için teşekkür ederiz. Müşteri danışmanınız, sikayetvar.com platformunda dile getirdiğiniz şikayetinizle ilgili size hizmet vermek üzere telefon veya e-posta yoluyla en kısa süre içerisinde size ulaşacaktır.

  Saygılarımızla,
  Lenovo Türkiye