15 Mart
Yorum Yap
#11717125

Real M1 Adana Media Markt İade Almıyor!

Adana Real M1 'den 14.03.2019 tarihinde akşam 21:46 acele ile hediye bilgisayar aldım. Kutuyu açtım bilgisayarı beğenmediler ve olduğu gibi paketledim.
00:13'te müşteri hizmetlerini aradım 2 saat önce aldığımı söyledi bunun iadesi yapmam için gereken işlemler nelerdir dedim, bana iadesi yapılmaz diye bilgi verdiler. 1 gün bile kullanmadım. Mahkemeye mi gitmem lazım bunun için?

İbrahim İbrahim 1.044 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

 • İbrahim15 Mart

  Şimdi bilgisayarın kutusu kesilebilir olduğu için değişim mi yapabileceksiniz sadece?

 • Media Markt Temsilcisi15 Mart

  Değerli Müşterimiz; Ambalajı açılmamış ve kullanılmamış ürün (ürün kutu üzerinde imei numarası bulunan gsm ürünleri hariç) 14 gün için de faturası ile bilikte iade-değişim yapılabilir. Ambalajı açılmış ancak kullanılmamış ürün (tekrar paketlenebilir ürünlerde geçerlidir. Kesilerek açılan ürünler de geçerli değildir.) Faturası ile birlikte aynı yada daha yüksek fiyatlı ürün veya ürünler ( aradaki fiyat farkını ödemek koşuluyla) ile yalnızca değişim yapıabilir. Bu kapsamda bedel iadesi yapılamamaktadır. 08502221500 iletişim numaramızdan 7/24 müşteri hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Media Markt Müşteri Hizmetleri

 • İbrahim15 Mart

  Bütün cevaplarınız böyle şikayetlerin. Ben 2 saat olmadı ürünü alalım. Ve müşteri hizmetlerinden bunu duymak beni çok üzdü. Bir daha önünden geçmeyelim mi koskoca firmanın. Ne yapmam gerekiyor ben acil cevap istiyorum. 2. El oldu diyorlar bana kutunun bandını çıkardıysanız ne kadar saçma 14 gün içinden iade haklarım var. Bunlarla mı uğraşalım?

 • Media Markt Temsilcisi15 Mart

  Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Media Markt Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları