11 Ocak
Yorum Yap
#11432113

Media Markt'ten Aldığım Alcatel Akıllı Saatin Kalitesizliği!

6 yaşındaki çocuğum için yaklaşık 3 ay önce Media Markt'tan satın almış olduğum Alcatel marka akıllı saat 2 defa teknik servise gitmiş her seferinde şu parça değişti, bu parça değişti açıklaması ile geri gelmiştir. Bugün Media Markt'tan saati teslim aldım. Şarjı tamamen bitik olduğu için kontrol etme şansım olmadı.


Eve geldiğimde sorunun düzelmek bu yana daha da kötüye gittiğini gördüm. 6 yaşında bir çocuk günlerce hevesle telefonunu bekliyor ama 2 seferdir arka arkaya teslim aldığımız günün ertesi gün tekrar teknik servise göndermek zorunda kalıyoruz. Çocuğum bugün bir daha Media Markt'a tamire bir şey vermeyelim dedi. Küçücük bir çocuğun heveslendirip, 2 defadır arka arkaya hevesini kursağında bıraktığınız için sizi tebrik ederim. Sizler nasıl teknik servislerle çalışıyorsunuz anlamak mümkün değil. Bize yapılan resmen hakaret.


Tamir ettiğini iddia eden kişiler 1 defa bile bakıp kontrol etmiyorlar mı? Bu kadar mı baştan savma iş yapılır. Her hafta işi gücü bırakıp Media Markt'a gidip gelmek zorunda mıyım? KVK teknik servis ile ciddi şekilde çalışmalarınızı gözden geçirmeniz gerektiğini düşünüyorum. Yarın 3.defa teknik servise gönderilmesi için saati mağazanıza bırakacağım. Acil şekilde, doğru aksiyon alarak, sorunumu çözmenizi istiyorum.

Erman Erman 682 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Media Markt Temsilcisi11 Ocak

    Değerli Müşterimiz; Ürünler, üretici firma tarafından kapalı kutu ve garantili olarak tarafımıza ulaşmaktadır. Oluşabilecek her türlü arızadan ve garanti sürecinden üretici firma sorumludur. Şikayetinizi üretici firmaya iletmenizi rica ederiz. Şikayetinizi bizimle de paylaşmış olduğunuz için teşekkür ederiz. 08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. Media Markt Müşteri Hizmetleri

  • Media Markt Temsilcisi11 Ocak

    Değerli Müşterimiz, Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla, Media Markt Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler