16 Ekim 2017

Media Markt'tan Buzdolabı Aldık Bir Hafta Sonra Bize Buzdolabı Yerine Derin Dondurucu Teslim Edildi

İnternet üzeri Media Markt'tan buzdolabı aldık bir hafta sonra bize buzdolabı yerine derin dondurucu teslim edildi, yani yanlış ürün teslim edildi aynı gün Media Markt müşteri hizmetlerini arayıp yanlış ürünün gönderildiğini bildirdik, onun üzerine müşteri hizmetleri bana ürünün iade alınacağı ve bize kendi ürünümüzün kısa bir süre sonra bize gönderileceği söylendi, yanlış ürünün iade için alınma süresi bir buçuk ay sürdü, yanlış ürünü aldıktan tam yeniden bir ay bekledikten sonra hala bana kendi sipariş ettiğim buzdolabı yani doğru ürün gönderilmedi toplam iki buçuk aydır buzdolabı bekliyorum ve ben daha 3 haftalık evliyim ve son derecede mağdur bırakıldım çaresizliğin son noktasındayız.

Abdullah 419 Okunma

Cevaplar

  • Abdullah19 Ekim 2017

    Hiçbir değişiklik Yok hala çaresiz bir şekilde bekletiyoruz bu Ne biçim bir Adalet bu Ne biçim bir Müşteri memnuniyeti bir an önce Buzdolabımız gelsin! ! Tekrar Tekrar çaresizliğin Son noktasındayız!

  • Media Markt Temsilcisi16 Ekim 2017

    Değerli Müşterimiz; Talebiniz 2724737 numarası ile kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir. 08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. Media Markt Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön