17 Eylül 2013 #2016448

Media Markt'tan Aldığım Ürün Hala Teslim Edilmedi!

16.08.13 tarihinde Media Markt'ın web mağazasından 10011502 sipariş nosu ile Liebherr7212 buzdolabı aldım. 22.06.13 tarihinde ürün Tezel isimli lojistik firması ile evime getirildi ancak taşıyanlar amatör olup birkaç kere yere sert bıraktılar. Çatırtı sesini bizzat birkaç kere duyup söylediğimde köpüklü bir şey olmaz deyip, evin orta kısmında bir yere bıraktılar.


Kutuyu katiyen açmayın garanti dışı kalır, kurulumcu birisi gelip kuracak deyip gittiler. 7 gün sonra usta gelip açtığında ürünün birçok yeri çökük, kırık çıktı ve tutanak tutup gitti. Haftalar sonra ürün evimden geri alındı. Tüm bu süreçte ve halen çok kere aramama rağmen ürünü bir daha getiren olmadı. Kartımdan taksitleri bile çekildi ama buzdolabı yok.

Bahadir 138 Okunma

Cevaplar

 • Bahadir08 Ekim 2013

  Az önce (tahminim bu 20.sefer olmuştur) tekrar müşteri hizmetlerini aradım, telefondaki kişi bana ürünün benden alınıp alınmadığını soruyor (daha ve hala) ki ürünü benden Tezel lojistik alalı 1 ay oldu. Buzdolabının nerede olduğu belli değil. Korkulu rüya gibi, bağırıyorum ama sesim çıkmıyor, ilgilenen çözüm olan tek bir kişi yok. Ürünü alalı 2 ay olmasına 1 hafta kaldı ve daha 1 kere kullanmadığım parasını ödediğim buzdolabı nerede belli değil. Lütfen bilenler yardım etsin mediamarkt tan nasıl kurtulur, paramı veya buzdolabını nasıl kurtarırım.

 • Bahadir22 Eylül 2013

  Şikayetimden şuana kadar geçen süreç içerisinde herhangibir gelişme olmadı, arayan soranda olmadı, halen ödemesini yaptığım buzdolabını görmekte nasip olmadı.

 • Bahadir18 Eylül 2013

  Bahsi geçen 850 2221500 tlf nosunu kaç kere aradığımı hatırlamıyorum,mediamarkt jingle ını her tınısı sözü ile ezbereyim,jingle bitiminde süreç şöyle;Mediamarkt buyrun,adımı soyadımı nereden aradığımı ve şikayetimi söylüyorum,cvp:öncelikle adınızı soyadınızı alabilirmiyim(zaten az önce beslediğim hayvanların ismini vermiştim)tabi tekrar aynı bilgilendirmeler,karşılıklı teşekkürler verilen bilgiler için,akabinde sipariş nosu verilimi,sizi bir süre hatta bekletebilir miyim(bir süre=min 5dakika)bekleme bittiğinde cevap;ilgili birime ilettik hemen dönülecek(aynen burada yazdıkları gibi),sonuç 1ay 2 gündür ödemesini yapıp kullanmadığım 5000liralık buzdolabı.(Not:Eve gelen usta kutusunu ve kutunun kenar şeritlerini keserek kopararak açmıştı,günler sonra ürünü tekrar almaya gelen lojistikçiler diyorki;"bu ürünün kutusu,şeritleri zarar görmüş geri alamayız",bir sürü tlf konuşmaları yaptılar,o esnada benim yalvarış yakarışlarım aman abim gelen usta yaptı ben elimi değmedim,ikna etmeler,bir sürü konuşmalarım akabinde geri aldırabilmiştim çok şükür).

 • Media Markt Temsilcisi17 Eylül 2013

  Sayın Yetkili, İletmiş olduğunuz bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Ürün ve hizmetlerimiz ile ilgili şikayet ve taleplerinizi www.mediamarkt.com.tr sitesinde yer alan ‘İletişim Bilgileri’ linkinden ya da 0850 222 1 500 numaralı Çağrı Merkezimize iletebilirsiniz. Saygılarımızla, Media Markt Müşteri Hizmetleri Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr Çalışma Saatlerimiz: Hafta içi - Hafta sonu: 09:00 - 22:00

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön