Media Markt'ın İlgisizliği

Ali Ali2 ay önce

Diyarbakır Ceylan Karavil AVM'de bulunan Media Markt'tan yeni aldığım üç aylık Fakir marka elektrikli süpürgenin ev süpürürken durduk yere kendi kendine plastik hortumu yırtıldı.

Ürünü alırken 1+3 şeklinde uzatmalı garanti ve her türlü hasara ve arızaya karşı kasko yaptırdım. Ve sonuç olarak kopan hortumu aldığım yere yani Diyarbakır Ceylan Karavil AVM'de bulunan Media Markt'a getirdim.

Ancak arızalı hortumu verdiğim günden beri üzerinden 22 gün geçti ama hala mağduriyetim giderilmedi ve kaskolu olduğu halde yerine geçecek ürün de verilmedi. Şikayetçiyim.

  • - Görüntüleme

Cevaplar

profile-icon Ali 1 ay önce

Diyarbakır Ceylan Karavil AVM de bulunan Media Markt tan kasko yaptırarak almış olduğum elektrik süpürgesinin arızalanan hortumunu tam 34 gün önce Media Markt ta servise gönderilmesi için bıraktım. Ancak hem mağduriyetim giderilmedi bu 34 günlük süreçte, hem de hala ürünüm gelmedi. Sürekli oyalıyor Media Markt çalışanları beni. Yok ürün geldi ama onay bekliyoruz haber vereceğiz diyerek. Yazık ya yazık bir sürü para veriyoruz daha 3 aylık ürün arıza veriyor. Daha kötüsü Media Markt bizimle dalga geçiyor sanki. Tam 34 gündür mağdurum.

profile-icon Ali 2 ay önce

Media Markt tan almış olduğum ve kasko yaptırmış olduğum elektrikli süpürgenin durduk yerde kopan hortumunun değişimi için, ürünü almış olduğum Diyarbakır Ceylan Karavil AVM de bulunan Media Markt ta götürdüm ancak 22 iş günü geçmesine rağmen hala bir hortum gelemedi ve yerine de herhangi bir ürün verilmedi geçici olarak. Yaklaşık bir aydır mağdurum. Daha önce de dile getirdim ancak herhangi bir çözüm üretmedi Media Markt. İnsanlara ürünlerini satana kadar bunların çözüm üretmesi maalesef.

Media Markt Logo Media Markt 2 ay önce

Değerli Müşterimiz; Talebiniz 191218-050645 numarası ile kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir. 08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla. MediaMarkt Müşteri Hizmetleri

counter-icnSizin de benzer bir şikayetiniz varsa
  • Yorum yazabilmek için ya da .

İlginizi Çekebilecek Diğer Konular

İlginizi Çekebilecek Diğer Şikayetler