25 Haziran 2015

Media Markt Xbox One Ürün Kusuru!

24.06.2015 tarihinde Antalya Medimarkt mağazasından ''Xbox ONE oyunlu '' paketini satın aldım eve geldiğimde konsolun harddiskin de alışılmışın dışında sesler geliyordu internette araştırdım ve bunun bir hata olduğunu öğrendim. 24.06.2015 tarihinde sabah mağaza açılır açılmaz değişim talebim için mağazaya gittim ürünün mağazada bulunmamasından dolayı para iadesi talep ettim.


Müşteri hizmetlerindeki personel talebimi kabul edip belgeleri düzenledi imzamı attıktan sonra içeri gidip onaylatacağını söyledi fakat daha sonra mağaza müdürü durumu kabul etmedi müşteri hizmetleri bölümünde 45 dk beklettiler içeriden kavga sesleri geliyordu. Müdür; ''Bunun ambalajı açılmış ben bunu satamam''dedi.

Emre 409 Okunma

Cevaplar

 • Emre22 Temmuz 2015

  Merhaba 1 aydır Media Markt ın hukuksuzluğuna karşı süren mücadelem de bugün paramı aldım müşteri hizmetlerindeki elemana sorduğumda Microsoft'un iade aldığını söyledi yani konsolun sorununu kabul etmişler medimarkt a kalsa yine iade almıyordu yani bundan sonra medimarkt tan hiç bir şey almam almanızı da tavsiye etmem bence ucuz fiyat garantisi maskesi altında swap cihazları satıyorlar.

 • Emre14 Temmuz 2015

  26.06.2015 tarihin de servise verdiğim Xbox ONE cihazımın tamirinin 10 iş gününü geçmesi sebebi ile garanti belgesinde de yazan kanunlara dayanarak firmadan 08.07.2015 tarihinde hem yazılı hem çağrı merkezi aracılığı ile yedek cihaz talep ettim hiçbir şekilde tarafıma geri dönüş yapılmadığı gibi yedek cihazda verilmedi.

 • Emre26 Haziran 2015

  İlgili bölümlere ilettiniz de ben halen mağduriyetimin çözülmesini bekliyorum. Müşteri hizmetlerindeki personeliniz iade isteğimi kabul etti 45 dk beni orada beklettiler evraklar hazırlandı imzaları attık müdür bey imzalamadı personeliniz kendi arasında çelişiyor. Artık bir cevap bekliyorum mağazadanda kaç gündür cevap bekliyoruz.

 • Media Markt Temsilcisi25 Haziran 2015

  Sayın Karapınar; Siz değerli üyelerimizin ilettiği görüş ve öneriler bizim için önem taşımaktadır. Talebiniz değerlendirilmek üzere ilgili bölümlere iletilmiştir.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön