12 Eylül
Yorum Yap
#10893750

Media Markt Ve Philips Yanlış Ürün Hikayeleri

Philips marka 55pus7303 model TV Media Markt internet sitesinden GittiGidiyor üzerinden satın aldım. Bugün Philips Buca yetkili servisinden H*** bey ve biri daha gelip kutuyu açtılar. Kutunun içinden 42 inç 2013 model ekranı kırık başka bir TV çıktı. Yetkili servis gelip kutuyu açmasına rağmen tutanak ya da form tutmadılar. Israr ettim, kabul etmediler. Tutanak tutarsak değişim olur. Philips Genel Müdürlüğü bunu istemiyor. "müdürlük izin verirse tutarız "dediler. Philips müşteri hizmetlerini aradım. Onlarda yetkili servisle görüştüler. Ama sonuç vermedi. Ben bu ürünü açmak için, yetkili servisi bekliyorum ki, bir sorun olursa belgelensin. Ama Philips sorun olunca, TV değiştirmemek, tamir etmemek ya da uğraşmamak konusunda politikası olduğundan ilgilenmediler. Ayrıca yetkili servis personeli ve firmanın yetkilisi de tutanak tutmadılar. Ne desem de yapmadılar. Bunları Media Markt bildirmeme rağmen, "servis raporu olmadan iade almıyoruz" diyorlar. Media Markt olarak yanlış ürün yollamışlar. "insan özür diler, yanlışlık oldu" der. Ama bu tavır resmen sizi kandırdık, hiçbir şey iddia edemezsiniz tavrı. Üstelik bir de "biz kapalı kutu yolluyoruz. Ürünü olsa olsa Philips firması yanlış ürün koymuştur. Bizi ilgilendirmez. " diyorlar. Hem Media Markt hem Philips tarafından yanlış yapıldığını düşünüyorum. Şikayetvar yardım edin. Lütfen.

Cem 472 Okunma

Cevaplar

  • Cem28 Eylül

    Bugün 28 Eylül, ürünü ve yetkili servis tutanağını yollayalı 2 hafta geçti. Hala değerlendirip döneceksiniz. Tek yaptığınız oyalamak. Paranın üstüne yattınız. Artık hukuki yollardan hakkımı arayacağım ayrıca sizi sosyal medyada ifşa edeceğim.

  • Cem28 Eylül

    4 Eylül 'de Media Markt internet mağazasından 55pus7303 TV satın aldım. Kutunun içinden 2012 model, ekranı kirik, 42 inc TV çıktı. Ürünü 1 hafta geçmeden Media Markt yolladım, yetkili servis tutanağını da yolladım. En kısa zamanda işlemlerinizi yapacağız dediler, bende iyi niyetle inandım. Bugün 28 Eylül, hala iade yapmadılar. Değerlendiriliyor deyip oyalıyorlar. Sipariş numaram 60131819. Artık hukuki yollara başvurmayı düşünüyorum, ayrıca sosyal medyada da yaptıklarınızı ifşa edeceğim. En basitinden 20 bin kişilik doktor babalar Face grubumdan başlayacağım. 60bin kişilik diğer doktor gruplarından da devam edeceğim. Donanimhaber forumu, diğer teknoloji siteleri forumları, sağlık personeli forumları devam edeceğim. Ayrıca arkadaşlarım da kendi gruplarında paylaşacaklar, kaybedeceğiniz müşteri sayısını siz hesap edin artık. Kimse benim yaşadığımı yaşamasın. Hem hukuki yollardan hem paramı alacağım, hem faizini alacağım, ayrıca devamında tazminat davası da açmayı düşünüyorum.

  • Media Markt Temsilcisi19 Eylül

    Değerli Müşterimiz; Talebiniz kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir. 08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. Media Markt Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler