15 Kasım
#12975112

Media Markt ve Garanti Kapsamındaki Telefon Sorunu

01/2019 yılında Samsung marka bir telefon aldık. Aldığımızda ek garanti olarak bize bir paket sunuldu yaklaşık 400 TL kadar fazla bir ücret ödedik ek garantiyi bize aldırmaya çalıştıklarında o kadar yalan dolan ile bize sattılar ki anlatamam.


Suya düşmesi-ekran kırılması ve hatta çalınması gibi kişiden kaynaklı hasarın bu sigorta ile yapılacağını söylediler ve yaptırdık. Telefonu pantolonun arka cebinden çıkartırken düşürdüğümden kaynaklı sade arka tarafı yanı arka kapak dediğimiz kısımda kırılma oldu 15.11.2019 tarihinde yani bugün mesaj geldi cihazınız şubeye teslim edilmiştir diye daha sonra gelen mesaj'da telefonun arızası yapılamadığından kaynaklı 803,40 TL pert parasının çek şeklinde ödenmesi ya da telefonu hasarlı bir şekilde şubeden teslim alabilirsiniz diye bize sadece iki seçenek sunuluyor.


Yaptırdığımız ek sigortanın bana ne faydası oldu şimdi telefonu yapamadığınız takdirde hem telefonu hem de onu yaptıracak kadar para ödemeniz gerekmez mi ya da sözünüzde durarak o telefonun yapılmış bir şekilde bizi gönderilmesi haksızlık, bu sizle ilk ve son alışveriş olacaktır. Sizin gibi ün yapmış bir isimden beklenmezdik asla!

Ezgi Ezgi 572 Okunma
Yorum Yap
Ziyaretçi Yorumları