Toplam çözüm sayısı
..
Media Markt ile ilgili

Şikayetin Durumu

  •   Yayında
  •   Cevaplandı
  •   Çözüldü

Şenol'un şikayet sonucundan memnuniyeti

tam yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız boş yıldız 1

  • profile
1 Destekçi

Media Markt Ve Electrolux Kalitesizliği

1.458görüntüleme
Şenol
Şenol 19 Ocak 22:31
Media Markt Ve Electrolux Kalitesizliği

23.02.2020 tarihinde Dyson ® marka elektrikli süpürgesi almak üzere eşim ile birlikte İzmir Balçova ilçesinde bulunan Media Markt mağazasına gittik. Süpürgelerin bulunduğu reyonda görevli bayan arkadaş yanımıza gelerek tabiri caizse alttan girdi üstten çıktı yok en yüksek emiş gücü, yok ithal İsveç malı, yok kırılmaz ABS malzemeden imal edilme diyerek bizi Dyson süpürgeden caydırıp Electrolux ® marka purec9 model cihazı sattı. 

Sonraki süreçte süpürge hortum tutma sapından ayrılma yaptı ve garanti süresi devam ettiği ve kırılmazlık garantisi olduğunu sandığımız için hortum sapını 17.12.2020 tarihinde satın aldığım mağazaya teslim ettim. Aradan 20 gün geçmesine rağmen ne arayan oldu ne de soran. Süpürge hortumunun durumunu araştırdığımda (sanki İzmir'de bayisi yokmuş gibi) İstanbul'da Y** Ş**  Electrolux servisinde olduğunu buldum. 

Uğraşlarım sonucu süpürge hortum sapına ulaştım fakat "kırılmaz" olarak satılan malzemenin kullanıcı hatası olduğunu ve garanti dışı tutulduğunu öğrendim. Ürünümün teslim ettiğim mağazaya geri gönderilmesini talep etmeme ve bugün tam 1 (bir) ay süre geçmesine rağmen hem ürün ile ilgili yardım alamadım hem de arızalı ürünüm tarafıma ulaşmadı. Tebrikler Media Markt bir daha kapından girersem tövbeler olsun. 

Media Markt Logo
Media Markt19 Ocak 22:33

Değerli Müşterimiz; Şikayetinizde belirtmiş olduğunuz konu hakkında inceleme sürecimiz başlatılmıştır. En kısa sürede bu süreç sonuçlandırılarak, Müşteri Hizmetleri ekibimiz tarafından telefon veya mail yolu ile bilgilendirme sağlanacaktır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Saygılarımızla. MediaMarkt Müşteri Hizmetleri

Media Markt Logo
Media Markt20 Ocak 08:57

Değerli Müşterimiz; Talebiniz 210112-058667 numarası ile kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir. Saygılarımızla. MediaMarkt Müşteri Hizmetleri

  • profile
1 Destekçi

0 Yorum

Yorum yazabilmek için ya da .
profile-icon

Benzer Şikayetler