05 Aralık 2018
Yorum Yap
#11258220

Media Markt Ürününü Halen Tedarik Etmedi Memnuniyetsizim!

Bu hafta sonu Pazar günü Media Markt'in Meydan AVM Ümraniye mağazasından bir laptop aldım. Ancak ellerinde teşhir ürünü olduğunu ve yenisinin salı günü geleceğini söylediler. Çarşamba günü bitti hala arayan soran yok. Müşteri hizmetlerini aradığımda da henüz gelmediğini söylüyorlar. Mağazanın kendisinden gidip parasını verdiğim ürün hala elime ulaşmadı ve herhangi bir bilgi de alamıyorum birkaç gün içerisinde diyorlar. Ancak böyle büyük bir şirketin müşteri memnuniyeti açısından en azından bir bilgi vermesini beklerdim. Ancak uğradığım durum bu internetten almamamın sebebi ürünün bir an önce elimde olması gerekmesiydi ancak 4. güne gireceğim ve hala bir bilgi tanesi bile ortada yok.

Aygün Aygün 180 Okunma

Cevaplar

  • Aygün06 Aralık 2018

    İyi söylüyorsunuz güzel söylüyorsunuz da mağazanın kendisinden aldığım ürün, teşhirde bulunan ürün eğer yoksa beni neden bekletiyorsunuz? Bakın perşembe oldu ben bu ürünü internetten almadım tekrar ediyorum mağazaya giderek mağazadan aldım ödememi mağazada yaptım salı gününe elimize ulaşacak dediler bana. Örnek olarak söylüyorum bugün bir markete gitseniz ve süt almak istiyorum deseniz stoğunda süt yoksa marketin size parayı verin ben süt gelince size veririm demez sütüm kalmadı der siz paramı aldınız ama hizmeti vermiyorsunuz.

  • Media Markt Temsilcisi05 Aralık 2018

    Değerli Müşterimiz; Şikayetleriniz kayıt altına alınmıştır. Yapılan kontrollerde, satın almış olduğunuz ürünün tedarik aşamasında olduğu ve mağazanın takibi altında olduğu bilgisine ulaşılmaktadır. Ürün mağazaya ulaştığında tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Görüşleriniz hizmet kalitemiz açısından önem taşımaktadır. 08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. Media Markt Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler