14 Ağustos 2018
Yorum Yap
#10786685

Media Markt Ürünümü Vermiyorlar!

İnternetten satın aldığım ürünü Forum İstanbul mağazasına teslim olarak seçtim. Siparişim onaylandı faturam geldi vs. Daha sonra mağazadan biri beni arayıp bizde o üründen yok, ürün çok eski, gelen mailleri dikkate almayın dedi. Müşteri temsilcilerini aradım daha sonra öyle bir şey yok dendi. Ürünü mağazadan teslim alabilirsiniz size mail gönderilmiş zaten dendi.


Mağazaya gittiğimde biz sizi aramıştık ürün yok elimizde -1 stok var şu an siz aldığınız için dendi. Mağazadaki 3 farklı arkadaşla görüştüm 3'üde birbirinden farklı şeyler söyledi. Sonuç olarak 10 gün içinde biz size haber veririz dediler.


Zaten ürünü 1 hafta içinde almazsam iade olacağını biliyorum. Müşteri temsilcisi ürün Türkiye'de sadece 1 adet var mağaza teslim dediğiniz için gönderemiyorum dedi.


Tahminimce mağazadan biri satın alıp -1 stoğa düşürdüler. Ben iade edince benim aldığım ürünü güle güle kullanacak arkadaş.


Mağduriyetim hala devam etmekte, maillerime cevap verilmemekte, ben o ürünü iade etmemekte ısrarcıyım.

Mert Mert 323 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Mert29 Ağustos 2018

    Hiçbir şey yapılmadı. Çevremde kim varsa sizden alışveriş yapmaması yönünde konuşucam. Bu kadar rezalet bir firma görmedim.

  • Media Markt Temsilcisi17 Ağustos 2018

    Değerli Müşterimiz; Talebiniz kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir. 08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. Media Markt Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları