23 Mart
Yorum Yap
#10266048

Media Markt Ürüne Yaptığım Yorum Görünmüyor!

Media Markt internet şubesinden satın aldığım Asus e402na-ga72t notebook için yorum yapmamı istedi. Yorumumu yaptım ancak yorumum ürünün satış sayfasındaki müşteri yorumları kısmında yorumunuz yayınlanmıştır denilmesine karşın benim yaptığım yorum görünmüyor.


Buradaki yorumların geneline bakınca çoğu kişinin memnun olunduğu görünüyor. Ürünü kullanan birisi olarak yapılan yorumlar bana hiç gerçekçi gelmedi. Sanırım ata sözümüz bir daha haklı çıktı. ''Kimse yoğurdum ekşi demez. ''


Ha! Unutmadan söyleyeyim Asus notebook 'um 20. gününde arıza yaptı. Servise gönderdik bekliyoruz. Varın gerisini siz hesap edin.

Fikret 450 Okunma

Cevaplar

  • Fikret23 Mart

    Bu derin bilgilendirme için çoooooooooooooooooooooooook teşekkür ediyorum... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... ... .

  • Media Markt Temsilcisi23 Mart

    Değerli Müşterimiz; Şikayetiniz ilgili departmanlarımıza iletilmiştir. Ürünler, üretici firma tarafından kapalı kutu ve garantili olarak tarafımıza ulaşmaktadır. Oluşabilecek her türlü arızadan ve garanti sürecinden üretici firma sorumludur. Arıza tespit edilmesi halinde kayıt açılarak ürün teknik servise gönderilmektedir. Teknik servis tarafından gelen rapora istaneden işlemleriniz yapılmaktadır. 08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. Media Markt Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler