20 Ocak 2015

Media Markt Ürün Tedarik Süreci ve Firmanın Etik Dışı Davranışı!

İnternet sitesinden ürün siparişi verdim. 4 kalem ürünün 1 tanesi tedarik edileceğinden dolayı ürünlerin çıkmadığını müşteri hizmetlerinden öğrendim. Site de müşteriyi bilgilendirici yeteri kadar alan yok. Müşteri hizmetleri 10 günde tedarik edildiğini iletti. Tedarik edilecek ürünün aynı fiyata stok olan başka renginden talep ettim.


Bu şekilde bir değişim yapılmadığını istersem sadece 1 ürünün iptalini yapabildiklerini fakat o ürünün stok olan rengini talep ettiğimde tekrar kargo masrafı ödemem gerektiğini gördüm. Bu kadar etik dışı bir davranışa imza atan firmanın müşteri memnuniyetine adına olan yaklaşımını hangi cümlelerle değerlendireceğimi bilemiyorum.

Serhan 2.010 Okunma

Cevaplar

  • Serhan'ın Teşekkür Mesajı22 Ocak 2015

    Sosyal Medya ekibi desteğiniz için teşekkür ederim. Keşke diğer departmanlarınız da sizler kadar özverili ve bilinçli davransa. Desteğiniz ardından ürünlerimin çıkışı yapıldı. İyi çalışmalar dilerim.

  • Media Markt Temsilcisi20 Ocak 2015

    Sayın Serhan T. , Konu ile ilgili olarak talebinizi E-ticaret yetkililerimize ilettik ve hızlandırma işlemini sosyal medya ekibi olarak sağlamış bulunuyoruz. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi arttırmamız açsından önem taşmaktadır. Geri bildirimiz için teşekkür ederiz. MediaMarkt Destek Ekibi Çağrı Merkezi : 0850 222 1 500

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön