30 Eylül 2018
Yorum Yap
#10966915

Media Markt Ürün Paketi Açıldığından Tekrar Satılabilir Değilmiş Ve İade Alamazlarmış!

Media Markt'ın internet sitesi üzerinden Sony marka action kameram için batarya ve şarj cihazı satın aldım. Sitede ürünün açıklamasında Sony Action kameralar için yazıyordu ve sipariş verdim. Ürün geldi ancak batarya kamerama küçük geldi dolayısı ile kullanamayacaktım.


Ürünün değişimi veya iadesini talep ettim fakat ürün paketi açıldığından tekrar satılabilir değilmiş ve iade alamazlarmış.


Madem öyle neden ürün hakkında daha detaylı bir açıklama yapılmıyor (hangi model Sony kameralara uyacağı gibi...) alışveriş sitelerinde. Ayrıca ürünü açmadan nasıl deneyebilirsiniz merak ediyorum. Bana verilen ilginç bir cevap ise, keşke ürünü buradan deneyerek alsaydınız oldu. Bende gayri ihtiyari keşke sizde gerekli açıklamaları tam yapsaydınız da satsaydınız dedim ama nafile... Konu hakkında nereye başvuru yapabilirim?

Onur Onur 254 Okunma

Cevaplar

  • Onur05 Ekim 2018

    Konu ile ilgili göstermiş olduğunuz hızlı dönüş için teşekkür ederim. Ancak bu dönüş sosyal medyada şikayetimi paylaşmamdan ötürü kaynaklandı. Bu hususta aslında sizden ziyade şikayet var sitesine teşekkür etmem gerekiyor... Ne güzel sosyal medya da adımız lekelenmesin diye olumlu dönüş yapmış gibi görünmek için şubemize gelin yardımcı olacağız diye mail atıyorsunuz. Sonra çağrı merkeziniz ürünü teslim alamayız diyor... Bu nasıl bir müşteri memnuniyeti? Ürünün fiyatı hiç önemli değil, bu hususta gidip başvuru yapabilcegim tüm makamlara gideceğim. Şaka gibi... Gerekli açıklamaları yapmadan internet kanalı ile satış yap, sonra keşke ürünü denemeden almasaydınız cevabı gelsin... Vallahi keşke sizde ürünü internette satmasaydınız da, bizde gidip şubede deneyerek alsaydık... Ki şubede denerken ürün paketi açılmayacak mıydı? Hani sizin iade almama sebebiniz?

  • Onur04 Ekim 2018

    Şikayetim ile ilgili olarak gerekli hassasiyeti göstereceğinize eminim. Ancak 14 günlük cayma hakkım olan süre zarfında ürünü iade etmek için tekrar şubenize gideceğim. Teslim alınmaması durumunda, iade alınmamasının nedenini belirtir bir yazı talep edeceğim. Bilgilerinize...

  • Media Markt Temsilcisi04 Ekim 2018

    Değerli Müşterimiz; Şikayetiniz kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir. 08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. Media Markt Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları

Benzer Şikayetler