07 Nisan #10315472

Media Markt Ürün İade Koşulları

Satın aldığım laptop, teşhir ürünü olduğu için ambalajı zaten açık. Müşteri hizmetleri, ürünü iade edebilmem için, ambalajının açılmamış olması gerektiği söyleniyor. Bu nasıl mümkün olabilir? Nasıl bir mantıksızlık. Problemi orada o anda anlamayabilirsiniz. Bütün işim bilgisayarda. Günlerce servis ve servisin vereceği raporla harcayacak zamanım yok. Kolay iade falan hepsi hikaye.

Mustafa 1.151 Okunma

Cevaplar

  • Mustafa09 Nisan

    Aldığınız bir üründe sorun olduğunu ancak kullanmaya başladıktan sonra anlayabilirsiniz. Servise zaten başvurdum. Bu arada geçecek zaman mağduriyetim dahada fazla olacak. Sorum şu; Teşhir ürünü ambalajı nasıl kapalı olabilir? Cevap vermeyip etrafından dolaşıyorsunuz.

  • Media Markt Temsilcisi08 Nisan

    Değerli Müşterimiz; Teşhir ürünlerinde, mağazalarımızdan görerek ve inceleyerek satın alınmış olduğundan dolayı iade veya değişimi söz konusu olamamaktadır. Ürünün arızalı olması durumunda, yetkili teknik servisin vereceği iade / değişim raporu ile işlem yapılabilmektedir. 08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. Media Markt Müşteri Hizmetleri

Benzer Şikayetler

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön