07 Eylül 2015

Media Markt Urbanear Kulaklığımdaki Sorunu Halledilmedi!

Media Markt'tan alınmış ve hediye verilmiş olan urban Ears platan mor renkli kulaklığım beş altı ay sonra arızalandı. Garanti belgesi bulunuyor kutunun üzerinde onunla beraber Media Markt'a götürdüm. Belge üstünde kase yok garanti belgesini kabul edemeyiz dediler. Fatura için uğraştım ama tam gün hatırlayamadığımız için yine bir sonuç çıkmadı. Yani bu kasenin basılması gerektiğini benim mi bilmem gerekiyor? Tamamen mağazanın hatası kase basmamak ve bunun üstüne mağdur duruma düşürüyorlar. Urbanearsın Türkiye koordinatör firmasını aradım açmadılar. Mail attım geri dönüş yapmadılar. Mağdur durumda kaldım lütfen yardımcı olun.

Aybike 125 Okunma

Cevaplar

  • Aybike14 Eylül 2015

    Ben zaten iki aydır bu telefon numarası üzerinden sizinle görüşüyorum ama hiçbir doğru düzgün geri dönüt alamadım ne yazık ki.

  • Media Markt Temsilcisi07 Eylül 2015

    Sayın Şahin; Talebiniz 612304 numarası ile kayıt altına alınmış ve tarafımızdan takip edilmektedir. Konu hakkında gerekli incelemeler yapıldıktan sonra en kısa süre içerisinde size bilgi verilecektir. 08502221500 numaralı mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. mediamarkt.com.tr Müşteri Hizmetleri

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön