16 Ağustos 2017
Yorum Yap
#9169278

Media Markt Teşhir Ürünü Gönderilmesi!

Media Markt'tan geçtiğimiz hafta internet aracılığıyla vantilatör aldım. Ancak gelen ürünü açtığımda bana teşhir ürününü gönderdiklerini fark ettim. Şimdi ürünü değiştirmek istediğimi, kullanılmamış ürünü yollamalarını söyledim ancak şimdi de stoklarında bu ürünün bulunmadığını belirttiler. Mağduriyeti ortadan kaldırmak için herhangi bir şey yapmadılar. Tek söyledikleri ürünü iade edin demekti. Ben ürünü iade edeceğim ancak indirimde olan ürün stokta kalmadığı ve indirim bittiği için vantilatörü alamayacağım. Media Markt gibi büyük bir firmanın bu şekilde bir hata yapması akıl alacak gibi değil gerçekten, olan yine müşteriye oluyor. Bu durumun düzeltilmesi için gerekenin yapılmasını bekliyorum.

Burçin Burçin 407 Okunma Yorum Yap

Cevaplar

  • Burçin24 Ağustos 2017

    Media Markt temsilcileri bana ürünün stoklarında bulunmadığını bu nedenle ürünün değişimini gerçekleştiremediklerini bildirdiler ancak ben sitede ürünün hala satışta olduğunu ancak indirimin olmadığını öğrendim ve bana öneri olarak tekrar siteden sipariş verebileceğim söylendi tabi indirimsiz fiyattan. Sonuç olarak hiç kimse bir yardımda bulunmadi.

  • Media Markt Temsilcisi16 Ağustos 2017

    Değerli Müşterimiz; Şikayetiniz ilgili departmanlarımıza iletilmiştir. Müşteri Hizmetleri ekibi tarafınıza arama yaparak bilgilendirme sağlamıştır. Süreç içerisinde bize göstermiş olduğunuz anlayışınız için teşekkür ederiz. Media Markt Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları