05 Nisan 2013 #1725894

Media Markt Teşhir Ürün Fiyatlandırması!

Media Markt teşhir ürünlerini normal stok ürün fiyatı üzerinden satıyor. Teşhir ürünlerde gerekli görüldüğü takdirde mağaza sorumlusu tarafından indirim yapılıyor. Sonuçta kutusu belki aylar önce açılmış, içi dışı toz içinde (yazıcı/tarayıcı almak istemiştim) olan, düşürülmüş, çizilmiş oynar parçaları gevşemiş olabilecek, kutusunda bulunmayan, belki üretici firmanın bile garanti kapsamına sokmayacağı bir ürün stokta, kutusunda bulunan bir ürünle aynı fiyata satılıyor. Bunun gibi ufak tefek şeylerle kar marjını arttırmaya çalışan ve müşterilerine böyle ürünler satmaya çalışan bir firma var ülkemizde.

Can 258 Okunma

Cevaplar

  • Can28 Haziran 2015

    Media Markt bakmadan almayın zira teşhir ürün yutturabilirler

  • Media Markt Temsilcisi05 Nisan 2013

    Merhaba ; Teşhir ürünlerinde fiyatın kırılıp kırılmayacağı bölüm sorumlusunun insiyatifindedir.Fiyatın kırılma zorunluluğu yoktur.Müşteriye teşhir bilgisi verilir.Ürün gösterilerek durumu hakkında bilgi verilir.Mağazamız yeni bir mağaza olduğundan teşhir ürünlerimiz yıpranmamıştır.

  • Media Markt Temsilcisi05 Nisan 2013

    Değerli Müşterimiz, Sizlerden gelen her bildirim titizlikle değerlendirilmekte olup, iletmiş olduğunuz şikayetiniz detaylı inceleme için ilgili birimle paylaşılmıştır. Konu takip edilerek, sonuca yönelik geri dönüş tarafınıza en kısa sürede gerçekleştirilecektir. Göstermiş olduğunuz anlayış için teşekkür ederiz. Media Markt Çağrı Merkezi Tel.: +90 0 850 222 1 500 Fax: +90 0 850 221 0 050 Email: [email protected] Internet: www.mediamarkt.com.tr

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön