23 Nisan
Yorum Yap
#10366674

Media Markt Telefonu Tamir Etmedi

28 Mayıs 2017 tarihinde Media Markt Kayseri Forum AVM’den Huawei P10 cep telefonu aldım. Telefonla birlikte koruma paketi (kasko) de satın aldım. Fakat aradan 10 ay geçmeden telefonda donmalar kasılmalar başladı ve batarya çabucak biter duruma geldi. 13 Nisan 2018 tarihinde telefonumu garantiye vermek için Kayseri form Media Markt’a gittim.


İlgili kişiye telefonda yaşadığım sorunları izah ettim. Ve ilgili kişi umursamaz ve alaycı bir tavırla karşıladı. 10 gün sonra telefon servisten geldi fakat raporda telefonda hiçbir sıkıntı olmadığını belirtmişler ve yine aynı çalışan işlemimi yaptı ve yine aynı alaycı ve umursamaz tavırlarına devam etti ve de telefonumda batarya sorunu ve yazılımsal sorunlar halen devam etmektedir. Hiçbir şekilde sorunum hallolmadı.

Yasin 1.699 Okunma

Cevaplar

  • Media Markt Temsilcisi24 Nisan

    Değerli Müşterimiz; Ürünler, üretici firma tarafından kapalı kutu ve garantili olarak tarafımıza ulaşmaktadır. Oluşabilecek her türlü arızadan ve garanti sürecinden üretici firma sorumludur. Şikayetinizi üretici firmaya iletmenizi rica ederiz. Şikayetinizi bizimle de paylaşmış olduğunuz için teşekkür ederiz. 08502221500 numaralı Müşteri Hizmetlerimizden de bize ulaşabilirsiniz. Media Markt Müşteri Hizmetleri

Ziyaretçi Yorumları