17 Kasım 2014

Media Markt Telefona Pert Kararı Verildi

3 Kasım 2014 tarihinde cihazımda oluşan bazı sorunlar nedeniyle Media Markt Adana Optimum AVM şubesine teslim ettim. Yasal iş günü dolmasına rağmen hiçbir şekilde tarafıma geri dönüş yapılmadı. 11 Kasım 2014 tarihinde Media Markt "sayın müşterimiz lütfen bizimle irtibata geçin" yazılı bir mesaj aldım. Ne kadar komik ki aradan geçen 39. gün bana geri dönüş yapıldı.


Media Markt Müşteri Hizmetleri'ni aradığımda benden cihazımın kutusunu ve aparatları istediler. Sebebi ise cihazın perte çıktığını söyleyip ücretin bir kısmının iade edileceğini söylediler. 39 gün camı kırık bir cihazı onarmak için çok uzun bir süre. Ben ücret değil cihaz talep ediyorum. Cihazı alırken Garanti Ötesi için ödeme yaptım.

Bilal 301 Okunma

Cevaplar

  • Bilal17 Kasım 2014

    Bana ulaşamamanızın sebebi de bu zaten. Telefonumun olmaması. Telefonum olmadığı için kimse bana ulaşamıyor.

  • Media Markt Temsilcisi17 Kasım 2014

    Sayın Bilal Bursal, Müşteri Hizmetleri ekibimiz, size konuyla ilgili olarak bilgilendirme amaçlı arama yapmış ancak ulaşamamıştır. Konu ile ilgili mağazamız kararı gereğince işlemlerinizin süreci bu yönde gerçekleşmektedir. Önerileriniz, hizmet kalitemizi artırmamız açısından büyük önem taşıyor. Teşekkür ederiz.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön