26 Aralık 2014

Media Markt Telefon Servisten Geri Dönmüyor

21.11.2014 tarihinde aldığım iPhone 6 cihaz 4 gün sonra kilitlenme, uygulama açmama, dokunmatik tuşlarda yanıt vermeme gibi sorunlar sebebiyle 26.11.2014 tarihinde tarafımdan değişim için, telefona hiçbir fiziksel hasar verilmeden, alındığı şekilde mağazaya götürülmüş ve firma politikası gereği sim kart takılan cihazların değişiminin yapılamadığı gerekçe gösterilerek servise gönderilmiştir.


Bugün itibarı ile yasal süre olan 20 iş günü serviste kalma süresi 4 gün aşıldığı halde, cihazdan ve firmadan hiç haber alınamamış, firma çağrı merkezi ise şikayet kayıtlarıma geri dönmemiştir. Üstelik bana müşteri temsilcisi tarafından verilen tavsiye yasal haklarımı hakem heyetinde arayabileceğim olmuştur.

Onur 1.145 Okunma

Cevaplar

  • Onur28 Ocak 2015

    İki ayı geçen uzun, yorucu, zahmetli ve en önemlisi stres dolu bir sürecin sonunda telefonum yenisi ile değiştirildi. Bu kadar kolay ve bariz bir çözüm için gereksiz uzun bir süreydi. Benzer sıkıntılar yaşayacak arkadaşlar böylesi bir döngüye de kendilerini hazırlamalılar. Teşekkür ederim...

  • Onur05 Ocak 2015

    Telefon servisten yasal süreyi 5 gün aşarak geri yollanmış ancak hiçbir işlem görmemiştir. Sorunlar aynen devam etmektedir ve mağduriyetim sürmektedir.

  • Media Markt Temsilcisi26 Aralık 2014

    Sayın Onur T. , Konu ile ilgili mağazamız işlemlerinizi inceleme aşamasındadır. İşlemlerinizin sonuçlanması durumunda sizlere bilgi aktarılacaktır. Sipariş ve şikayetleriniz ile ilgili her konuda size yardımcı olmaktan memnuniyet duyarız. Sizlerden gelen görüş ve öneriler hizmet kalitemizi arttırmamız açsından önem taşmaktadır. Geri bildirimiz için teşekkür ederiz. MediaMarkt Destek Ekibi Çağrı Merkezi : 0850 222 1 500

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön